شب نویس

حرف های شبانه ی یک عدد پیش دانشگاهی

شب نویس

حرف های شبانه ی یک عدد پیش دانشگاهی

.


برخیز که وهم گلی زمین را شب کرد
راهی شو..
چه جهان غمناک است.و خدایی هست..

ببوی و برو.

.چهره زیبایی در خواب دگر بین و برو..


برو!!.غریبه یا آشنا فرقی نمیکند.بخوانید نخوانید فرقی نمیکند.اما تکت تک کلمات این وبلاگ مخاطبش خودم هستم و نوشتنش صرفا برای ثبت حرف هایم هست.
هر وقت بشود مینویسم.
به علاوه نویسنده ی وبلاگ هیچ گونه مسئولیتی در قبال هدر رفتن زمانی که برای خواندن حرف هایش میگذارید کنار پل صراط بر عهده نمیگیرد.
همین.

کلمات کلیدی

مسکوت ترین حالت مسکوت شدن!!هه

آنقدر چیزی نگفته ام که حرف هایم در سرم میپیچد.بگذار بگویم که چقدر در خود پیچیده ام.بگذار بگویم چیزی نمیگوید.بگذار بگویم فاطمیه ی امسال به قاعده ی تمام عاشوراها و فاطمیه ها برایم سنگین است.بگذار بگویم آنقدر در خودم شکسته ام که دیگر توان حرف زدن ندارم.بگذار بگویم که امروز از شدت لرز دست هایم میلرزید.بگذار نگویم حالم از چی بد شد و است.بگذار بگویم شب ها خوابم دروغی بیش نیست.بگذار بگویم احدی نیست..احدی برای درک افکارم و حرف هایم نیست.بگذار بگویم به غایت تنهایم.و ناراحت نیستم.

این روزها مدرسه اش دارد به راهنمایی ترین حالت ممکن میگذرد.نمیدانم از رد دادگی بچه هایمان است که میخواهند فرار کنند یا هر چه..اما به من سخت میگذرد.امروز که هر کس چیزی میگفت از برداشت خودش و قیافه ی من عذاب وجدان گرفتم.که خب ما که خوانده بودیم و گفته بودیم حق حال بد را نداریم.اما بگذار از خودم دفاع کنم..حداقل به عنوان کسی که هیچ وقت از غم هایش حرفی نزده و گریه اش را جلوی جمع نبرده یا اصلا به قول مهشاد و سحر و هر که دیگر "حال خوب کن و سنگ صبورم"(!) حداقل همین چند هفته را با خودم باشم.دفاع حقی باشد یا نباشد میگویم.

اتاقم عوض شده.یک اتاق در کنج طبقه ی بالا که یک زمانی کل راهنمایی ام را درش گذرانده بودم.حالا واقعا اتاق یک پیش دانشگاهی شده.ولی ارومه..اروم و تنها.

کسی نیست.شبش علی و راضیه می آیند که به اتاق من کاری ندارند.اصلا نه که تنها باشم ها..به جرئت از همه لحاظ میگویم در جهان کسی جز من این همه آدم دورش نیستند!ولی تنهایی همان مفهوم مقدسی ست که من این روزها نیازش دارم.

من برای این فاطمیه برنامه ها داشتم..حالا روزه ی سکوت گرفته ام و هیچ نمیگویم.ببینم شما حرفی ندارید برایم!؟.

.

.

.

+به عنوان ثبت.

کاپ معرفت رو میدیم به مائده.

  • ۹۶/۱۱/۲۹
  • فرزانه

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی